Vasara ziemā

SKAPIS vs. CEĻOJUMS

Tā smejot, šis ir otrais ceļojums pēdējā pusgada laikā, kuru iemainījām pret sienas skapi jaunajā mājvietā. Bet tā kā bija labi daudz iemeslu, ko pievilkt aiz astes un ausīm, un kompānija pati uzkrita uz galvas, lai dažos vakaros uztaptu brīnišķīgs plāns par vasaru ziemā, kā no tā vispār var atteikties?!

Rīga – Oslo – Gran Canaria – Londona – Rīga / janvāris, 2017.

Tieši šī ceļojuma līdzjutēju atbalsts un lielā interese Instagramā par mūsu piedzīvojumiem un apskates vietām uz salas bija pēdējais klikšķis, lai izveidotu blogu, kurā dokumentētu ne vien savu ikdienas dzīvi un pārdomas, bet arī ceļojumos piedzīvoto, kas pašiem paliktu atmiņām un jums noderētu, plānojot savu ceļojumu uz šo skaisto, mūžīgās vasaras salu Āfrikas pievārtē vai mūsu turpmākajiem galamērķiem.

filmēt vs. bildēt

Jā, un mans vīrs kādu laiku ir nodevies jaunam hobijam un pašmācības ceļā kļuvis par amatieroperatoru un montētāju. Tā šis ir trešais ceļojums, kuru, galvenokārt, filmējām, lai reizēs, kad gribas pakavēties atmiņās un iekāpt atpakaļ tajā sajūtā, mums ir +/- 5 minūšu video materiāls, ko kustīgu apskatīt skaistas mūzikas pavadījumā, nevis pusstundu klikšķināt šurpu turpu neizšķiroto bilžu kalnus. Jo, redz, mūsu ģimenē labāko ceļojumu bilžu atlase, nosūtīšana uz druku un ielīmēšana albumā parasti apstājas pie labas domas un apņemšanās kaut kad to izdarīt.

Pāris nākamajos ierakstos tīri praktiski padalīšos arī ar saitēm un vietām, kuras iesakām piedzīvot Gran Canaria un dažiem “travel tips”, ceļojot ar bērnu pusotrgadnieku.

P.S. Bloga Intro ieraksts vienu šķīrienu atpakaļ.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s